Cześć! Mam na imię Łukasz :)

Łukasz Matusik Piwolucja.pl

Na co dzień zajmuję się mediami społecznościowymi, pracując na stanowisku specjalisty ds. social media, gdzie łączę wiedzę z tego zakresu z marketingiem i kreowaniem wizerunku.

Od urodzenia mieszkam w Gdańsku. Dobrym piwem interesuję się od przeszło 5 lat, a od ponad 3 lat o nim piszę.

Dlaczego bloguję?

Zacząłem blogować, aby edukować. Wypijamy spore ilości słabej jakości piwa i rzadko kiedy chcemy świat tego trunku poznawać. Wierzymy w mity, przekłamany marketingowy bełkot i plotki od znajomych. Chcemy pić piwo nieciekawe, tanie i najlepiej mocne, nie próbując poznać tego z wyższej półki.

Skoro dotarłeś aż tutaj, pozwól, że przekieruję Cię do miejsca, z którego warto zacząć przygodę z moim blogiem. Spodoba Ci się!

Jestem zdania, że w kwestii świadomych wyborów największą rolę odgrywa edukacja. Najmniejsze niuanse w piwie nie są tak ważne, bo ten napój ma sprawiać radość z picia, a niekoniecznie być obiektem poddawanym dogłębnej sensorycznej analizie.

Nie szukaj u mnie niesamowicie dokładnych profili aromatycznych czy smakowych. W przystępnych słowach chcę polecić lub odradzić Ci pewne piwa i style, edukować i wyjaśniać. Zagłąb się w świat piwa, poznaj nieznane Ci dotąd smaki i aromaty.

Ten świat jest bowiem piękny i różnorodny. Warto się na niego otworzyć!

Co robię poza pisaniem na blogu?

Wraz z Bartkiem Nowakiem tworzę liveshow o nazwie „Lekko pod Wpływem”. Oglądają nas setki osób. Jesteśmy pierwszą taką formułą w Polsce, a może i na Świecie. Poniżej prezentuję Ci dwa nagrania z #LekkoPodWplywem. Jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej i sprawdzić, kiedy ponownie nadajemy, przejdź do pełnego opisu naszych działań.


Zdarzają mi się także YouTuby :)

Tutaj możesz subskrybować mój kanał na YouTube.


Skoro już się poznaliśmy, przejdźmy do konkretów!

Zacznij od spisu 15 tekstów z mojego bloga, które musisz znać. Jestem pewien, że znajdziesz tam coś dla siebie.

Zajrzyj także na fanpage, mojego Twittera, Instagram i konto na Untappd. Jeśli chcesz dostawać powiadomienia o wpisach na maila, nie krępuj się i dopisz do newslettera.

Do zobaczenia w kolejnych wpisach!

Kontakt

Łukasz Matusik
Facebook | Twitter | Instagram Google Plus | Untappd
E-mail: kontakt@piwolucja.pl

Współpraca na blogu

Autorem większości zdjęć jest Magdalena Michalska. Nie zezwalam na ich rozpowszechnianie bez podania źródła.

  •  
  •  
  •  
  •