Dziś ponownie nadajemy dla Was na żywo, w ramach piwnego livestreamu. Dołącz do nas i oglądaj live — Łukasz Matusik & Bartosz Nowak (Małe Piwko Blog). Najlepszy piwny live w Polsce, z czatem otwartym dla wszystkich, bez rejestracji i logowania — via YouTube. Chwytajcie piwo i widzimy się o 20:00!


Link do transmisji >>>

Subskrybuj kanał z zapisem live’ów na YouTube >>>

Temat przewodni: Pożegnanie wakacji — piwa z egzotycznych krajów.

Lekko Pod Wpływem 14

Pijemy piwa z: Australii, Chin, Kambodży, Kirgistanu, Kuby, Laosu, Madagaskaru,
Madery (Portugalia), RPA i Tajlandii.

Piwa zagraniczne na Lekko Pod Wpływem

Lekko Pod Wpływem dla dzieci z FAS

Logo Fundacji FASole

 

Podczas ostatnich live’ów pojawiały się pytania o możliwość donejtowania nas na żywo. Jako że nie planujemy w najbliższym czasie zbiórek, zachęcamy Was do wpłacania nawet najmniejszych kwot nie na nas, a na Fundację FASola, dziaqłającą na polu pomocy dzieciom z FAS.

 

 

Fundacja FASola
ul. Warszawska 153
43-300 Bielsko-Biała

tel: 602 370 657
email: biuro@fundacjafasola.pl
www.fundacjafasola.pl

KRS: 0000552445

Numer Rachunku Bankowego ING:
93 1050 1070 1000 0090 3058 2911

Czym jest FAS?

„FAS, czyli fetal alcohol syndrome, czyli alkoholowy zespół płodowy. Powodowany jest przez spożycie alkoholu w okresie prenatalnym. Wystarczy nawet niewielka dawka etanolu spożyta przez ciężarną, by spowodować nieodwracalne zmiany u nienarodzonego dziecka.

W zależności od ilości i momentu spożycia alkoholu, FAS może mieć różne objawy. Od deformacji ciała, czy nawet śmierci, po opóźnienie rozwoju i problemy poznawcze. Niestety, mimo powszechności zjawiska, wciąż jest ono mało znane w Polsce i niewielka liczba osób jest go świadoma. Często dzieci cierpiące na FAS nie otrzymują koniecznej pomocy i opieki, a ich rozwój i wychowanie nie są prowadzone we właściwy sposób. Prowadzi to do izolacji i często przekreśla ich szanse na poprawne funkcjonowanie w społeczeństwie”.

Więcej informacji o akcji: BeerOff Challenge — walczymy z FASem!

Jesteśmy przekonani, że wspólnie dołożymy małą cegiełkę!

Do zobaczenia na żywo!