Cześć! Mam na imię Łukasz :)

Łukasz Matusik, Piwolucja 2019

Pracuję na stanowisku Software Engineer. Przez 6 lat, zawodowo zajmowałem się mediami społecznościowymi i marketingiem. Od urodzenia mieszkam w Gdańsku. Dobrym piwem interesuję się około 12 lat, a od ponad 10 lat o nim piszę.

Dlaczego to robię?

Zacząłem blogować, aby edukować. Pijemy słabej jakości piwo i rzadko kiedy chcemy świat tego trunku poznawać. Wierzymy w mity, marketingowy bełkot i plotki. Chcemy pić piwo nieciekawe, tanie, najlepiej mocne, nie próbując poznać tego z wyższej półki.

Skoro dotarłeś aż tutaj, pozwól, że przekieruję Cię do miejsca, z którego warto zacząć przygodę z moim blogiem. Spodoba Ci się! :)

Uważam, że w kwestii świadomych wyborów sporą rolę odgrywa edukacja. Najmniejsze niuanse nie są tak ważne, bo piwo ma sprawiać radość, a niekoniecznie być obiektem poddawanym dogłębnej sensorycznej analizie.

Nie szukaj u mnie niesamowicie dokładnych profili aromatycznych czy smakowych. W przystępnych słowach chcę polecić lub odradzić Ci pewne piwa i style, edukować i wyjaśniać. Zagłąb się w świat piwa, poznaj nieznane Ci dotąd smaki i aromaty.

Ten świat jest bowiem piękny i różnorodny. Warto się na niego otworzyć!

Co robię poza pisaniem na blogu?

Wraz z Bartkiem Nowakiem tworzę liveshow o Lekko pod Wpływem. Oglądają nas setki osób. Jesteśmy pierwszą taką formułą w Polsce, a może i na świecie. Poniżej prezentuję Ci dwa nagrania z #LekkoPodWplywem. Jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej i sprawdzić, kiedy ponownie nadajemy, przejdź do pełnego opisu naszych działań.


Zdarzają mi się także YouTuby :)

Tutaj możesz subskrybować mój kanał na YouTube.Skoro już się poznaliśmy, przejdźmy do konkretów!

Zacznij od spisu 15 tekstów z mojego bloga, które musisz znać. Jestem pewien, że znajdziesz tam coś dla siebie.

Zajrzyj także na fanpage, mojego Twittera, Instagram i konto na Untappd. Jeśli chcesz dostawać powiadomienia o wpisach na maila, nie krępuj się i dopisz do newslettera.

Miłego czytania!

Kontakt

Łukasz Matusik
Facebook | Twitter | Instagram | Untappd
E-mail: kontakt@piwolucja.pl

Współpraca na blogu