Za oknem na plusie. W ciągu jednego dnia śnieg stopniał, a temperatura skoczyła w Gdańsku o jakieś 8 stopni, zmuszając do zastanowienia się nad tym, czy już lekkie kwasy, czy jeszcze portery bałtyckie. Styczniowa odwilż to dobry moment na przyjrzenie się debiutanckim browarom. Powiedzmy sobie wprost — w 2017 roku głośno było chyba tylko o dwóch takowych. Reszta spływała mniej lub bardziej jak po kaczce. No właśnie. Spływała, niczym woda z rynien podczas odwilży. Stąd nazwa 15. LPW!

Poprzedni odcinek zebrał łącznie ponad 2 200 wyświetleń. Jeśli go nie widzieliście (albo dawno nie oglądaliście nas na żywo) — koniecznie sprawdźcie. Jest progres jakościowy, szczególnie w dźwięku.

Lekko Pod Wpływem 16 - piwna odwilż

Tym razem na tapet weźmiemy debiutantów, którzy nie zachwycali (lub nie wzbudzali podniecenia) w ostatnich miesiącach. Widzimy się o godzinie 20:00 na kanale Małe Piwko Blog na YouTube. Czat otwarty dla wszystkich.

Link do live’a pojawi się około godziny 19:00 na fanpage’u tak moim, jak i Bartka. Zaopatrzcie się w ciekawe piwa, zagospodarujcie sobie 2 godzinki i dajcie znać w komentarzach, jakie browary powinniśmy testować tym razem.

Do zobaczenia na żywo!