Lekko pod Wpływem #Outdoor w Gdyni

Dotychczas nie nadawaliśmy na żywo na świeżym powietrzu. Korzystając z okazji jaką dają nam premiery AleBrowaru i BrauKunstKeller, postanowiliśmy wraz z Bartkiem, że najbliższy odcinek nagramy w Gdyni. Podczas Gdynia Design Days, na Placu Kaszubskim, swoje wyroby polewa właśnie AleBrowar. Tak się składa, że w najbliższy piątek odbędzie się tam premiera Be Like Mitch (American Wheat) oraz wspólnego piwa AleBrowaru i BrauKunstKeller – Herr Axolotl (Summer Pale Ale).

Nie wiesz czym jest #LekkoPodWplywem? Tutaj dowiesz się więcej.

Lista piw jest oczywiście szersza. BrauKunstKeller przyjeżdża m.in. z Amarsi IPA, Mandarina IPA czy Laguna IPA. Postaramy się spróbować jak najwięcej. Sprawdzimy też klasyki z AleBrowaru. O ile wystarczy nam wątroby i nie rozboli nas głowa.

Bądźcie z nami w piątek, od godziny 20:00. Streaming potrwa nieco ponad godzinę. Możecie oczywiście złapać nas na Placu Kaszubskim, zbić pionę i napić się z nami piwa. Do zobaczenia!

Oficjalny hashtag: #LekkoPodWplywem

lekko-pod-wplywem-outdoor

[LINK DO ZAPISU ZE STREAMINGU]

PS. Obejrzyj naszą degustację Deep Love z ubiegłorocznych Gdynia Design Days.

2 Komentarzy

  1. Mika Lukanainen

    12 lip 2015 at 12:59

    No szkoda że po godzinie zniknąć musiałem, jak zwykle trzymaliście poziom… pion zresztą też. Btw, wymawia się „Lukanajnen” ale bez stresu, to tylko nick internetowy. Ja swojak jestem więc w ojczystym piszę :D
    Czekam na następne Lekko Pod Wpływem. Może piwa z Randalla? Ponoć Smoky Joe przepuszczony przez ropiejące bandaże oferuje niezapomniane doznania…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *