Piwolucja vloguje. Na razie gościnnie.

Podczas Gdynia Design Days 2014, Bartek Nowak zaprosił mnie i Łukasza Szynkiewicza (Browar Absztyfikant) do wspólnego nagrania dwóch vlogów. Kamera załatwiona, statyw jest, chęć do wypowiedzenia się na temat dwóch piw z AleBrowaru także. Efekty „naszej” pracy możecie obejrzeć poniżej. Vlogi wyszły bardzo dobrze i myślę, że możemy być z nich zadowoleni. Ja przed kamerą nie czuję się jeszcze najlepiej, co chyba momentami widać, ale kto wie. Może w przyszłości coś jeszcze wspólnie nagramy… :)

Gdynia Design Days 2014 - Łukasz Matusik, Bartek Nowak, Łukasz Szynkiewicz

Degustacja Deep Love – West Coast Belgian Rye IPA

Moje wcześniejsze odczucia z premiery tego piwa w Gdańskiej Degustatornii możecie przeczytać tutaj.

Degustacja Crazy Mike – Double IPA

Wiatr tutaj już nieco utrudniał nagrywanie, ale wszystko dość dobrze słychać.

Jeżeli chcielibyście podobne filmiki w przyszłości, dajcie znać w komentarzach. Tutaj, albo pod konkretnymi vlogami.

5 Komentarzy

 1. Jak wiesz ja się chętnie wypowiem… więc tak, co innego jak się ludziom pokazuje 10 min czegoś czego nie widzieli, a mówi nawet coś co słyszeli, a co innego jak usłyszą coś czego nie słyszeli a muszą po raz kolejny oglądać chlejące ryje. Nic w tym fajnego, tym bardziej, że w pierwszym filmiku wyczerpaliście się po 4 minutach z 6 i to na krzywym kadrze, że drugiego obejrzałem niecałe pół ( choć kadr był w miarę równo). W drugim to chyba bardziej Wy byliście zawiani niż okolica, co? :D Nie chce mi sie wracać do filmików, ale ten głowno-mówiący spoko tak gada, prostuje tempo i ton gadki, takie odniosłem wrażenie, co nie znaczy, że Ty czy ten drugi koleżka źle mówicie. Chodzi o to, że to w końcu vlog brodacza i on trzyma na barkach ciężar pierdolenia do kamery.
  Chcesz VLOG? Wybieraj fajny plener, zrób mu swego rodzaju prezentacje, a mówiąc o piwie zmieść się w 1,5min, zabezpiecz się też w statyw „w razie niemca”, żeby w ujęciach np. wstępu nie wyglądało to tak krzywo jak w pierwszym filmiku powyżej ;)

 2. fajnie, że w ten sposób, tylko następnym razem zwróćcie większą uwagę na dźwięk, bo ciężko się słuchało.

  a osobiście się nie mogę zgodzić i uważam, że Crazy Mike ma więcej ciekawostek w smaku, a Deep Love jest przeciętne i odwrotnie bym je ocenił w kategorii piwa roku.

 3. piwożłopJacek

  16 lip 2014 at 19:58

  Obiecaj,że już nigdy….
  Tu już nie chodzi o to, że nie jesteś piękną blondynką, tylko, że ja bym chciał oglądać mniej min,a więcej się o piwie dowiedzieć. NO MORE VLOG!!!
  PS Potwór z głębin piwem roku jest!

  • I tu jest problem, Jacku. Niektórzy twierdzą, że fajniej, jak się dużo dzieje, a nie tylko ktoś gada. A Ty twierdzisz, że chcesz więcej informacji, niczym od Kopyra. Dlatego staraliśmy się to wypośrodkować i w końcu nie przynudzać. Pierwszy filmik moim zdaniem lepszy. Tym bardziej, że pomysł był nieco spontaniczny.

 4. mi się podoba ten luźniejszy styl. jeśli coś mogę zasugerować to krótsze recenzje, do 4 min. powinno wszystkim wystarczyć

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *