Lekko pod wpływem #6 — starcie z Bazyliszkiem

Kilkanaście dni temu po raz kolejny spotkaliśmy się w ramach pierwszego w Polsce piwnego livestreamu. Motywem przewodnim tego odcinka były piwa z Browaru Bazyliszek. Zdegustowaliśmy Kwasa, Yeti (piwo z mlekiem!), KokoBongo, Jasną Cholerę, WWA i Złotą Kaczkę. Jeżeli nie byłeś tego wieczoru razem z nami, zachęcam Cię do obejrzenia (lub posłuchania) skróconego zapisu z livestreamu. Całość trwała 3 godziny, przycięliśmy więc materiał do 1 godziny i 40 minut. Jeśli jesteś w pracy, nie masz akurat nic do roboty lub chcesz nakręcić się na wieczorne piwo, zapraszamy! Chociażby do posłuchania, bo tematów jest wiele :)

Najbardziej cieszymy się z faktu, że ten odcinek był rekordowy. Odwiedziło nas ponad 600 osób (odtworzeń livestreamingu było ponad 1 000), w pewnym momencie liczba jednocześnie oglądających dobiła do 150, a nie schodziła poniżej 110-120. Formuła rozwija się, a my z odcinka na odcinek staramy się doszlifować jakość transmisji, głosu czy naszego zachowania przed kamerą. Kosztuje nas to wiele pracy, ale daje niesamowitą satysfakcję. Pozytywne opinie dodatkowo nas nakręcają :)

Pamiętaj, aby subskrybować kanał Lekko Pod Wpływem na YouTube. W planach są nie tylko piwne livestreamingi :)

Widzimy się na kolejnym Lekko Pod Wpływem, już we wrześniu. Kiedy dokładnie? Tego sami jeszcze nie wiemy.

Jeśli chcesz zaproponować piwa do zdegustowania, tematy do obgadania czy zadać pytanie, na które w trakcie odpowiemy, nie wahaj się i przejdź do komentarzy. Nie musisz się ani logować, ani podawać maila czy strony www :)

1 Komentarz

  1. predictator

    28 sie 2015 at 16:58

    Może #lekkopodwpływem spacer po kwasach?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *