Lekko pod wpływem #7. Idziemy na rekord!

Ostatnie #LekkoPodWplywem było dla nas przełomowe. Po pierwsze, w szczytowym momencie zebraliśmy nieco ponad 150 osób online. Po drugie: nigdy przedtem przez nasz program nie przewinęło się śmiało ponad 600-700 osób. Łączna ilość wyświetleń streamingu przekroczyła 1 500. Otrzymaliśmy masę pozytywnych komentarzy i można śmiało powiedzieć, że odnieśliśmy sukces. Tym bardziej, że degustowaliśmy piwa z jednego tylko browaru. Czas pobić rekord i dać Wam jeszcze więcej rozrywki!

lekko-pod-wplywem-7

UWAGA! ZMIANA GODZINY STARTU! ROZPOCZYNAMY O 20:00!

Widzimy się we wtorek. Startujemy o godzinie 20:00. Skończymy (się) zapewne około godziny 22:30. Tym razem piwami norweskimi, duńskimi, islandzkimi i fińskimi wspomogli nas Panowie z Beer Enthusiast Polska. Spotkacie ich Warszawskim Festiwalu Piwa, więc nie zapomnijcie do nich zajrzeć (tutaj event) :)

piwa-lekkopodwplywem-7

Od Huberta, jednego z naszych widzów, otrzymaliśmy jedno z piw z linii Bestbir  Browaru Staropolskigo. To trunki zaprawiane sokami z Herbapola. Będziemy się nad nimi pastwić jak nad Pilsweizerami :)

Będzie także Albatros z Widawy, stout z Browaru Hajer, coś wyleżakowanego, piwa z Beer Geek Madness (Orgasmatron się pojawi) i zapewne 1-2 nowości, o których dowiecie się jeszcze przed rozpoczęciem #LekkoPodWplywem.

piwa-na-lpw7

Po raz pierwszy planujemy także mały konkurs, w którym zdobyć będzie można jedno z piw od Beer Enthusiast. Dodam tylko, że Panowie wysłali nam samych mocarzy, a zadanie konkursowe będzie banalne. Ogłosimy je jednak podczas programu.

Informacje ogólne

  • Oficjalny hashtag: #LekkoPodWplywem
  • Nadajemy w jakości 560p z mikrofonem zewnętrznym
  • Link do transmisji: http://bit.ly/lekkopodwplywem7
  • Czat otwarty jest dla wszystkich. Jedyny wymóg to logowanie do LiveStream.com (można przez Facebooka).
  • Subskrybuj nasz kanał na YouTube. Skrócony o połowę zapis z transmisji w jakości HD, pojawi się na kanale kilka dni po zakończeniu live’a.

Do zobaczenia we wtorek!

PS. Jeśli Twoi znajomi lubią dobre piwo i uważasz, że program może ich zainteresować, daj im znać o tym, co robimy. Proponujemy rozrywkę i dyskusję dla wszystkich! :)

Oglądaj w tym miejscu

LINK DO TRANSMISJI

4 Komentarzy

  1. Niestety, nie śledziłem was na żywo. Jak można obejrzeć powtórkę?

  2. Dzięki, faktycznie:) będą oglądał na żywo:)

  3. Jako fan skandynawskiego craft&regional, zwłaszcza duńskiego, zajrzę na livestream z przyjemnością, aczkolwiek moich ulubionych piw nie widzę ;-)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *