10 najlepszych komentarzy do ostatniego artykułu na WP.pl

Branża piwna rzuciła się na redaktorów WP.pl i zjechała ich od góry do dołu za błędy merytoryczne w ostatnim tekście o plebiscycie BBizu. Trochę nie rozumiem hejtu na Bogu ducha winnego stażystę. A nawet jeśli nie stażystę, to osobę, która po prostu nie rozumie piwnej sceny w Polsce. Racja, pieprznąć się przy przepisywaniu wyników to nie lada wyzwanie. Widocznie WP zatrudnia niezbyt rozgarniętych redaktorów bez matury. Z drugiej strony, największe jaja dzieją się w komentarzach pod tekstem. Postanowiłem przybliżyć Wam 10 perełek. Uwaga: Those comments will give you cancer! Czytacie na własną odpowiedzialność.

wp-pl-1

Wiejskie pijaczki muszą być bogate!

wp-pl-3

A już w ogóle na serio to Lech. Ale i tak najlepszy Żubr.

wp-pl-4

Kolejny! Na bogato!

wp-pl-5

Czy PINTA czyta? Pora zmienić nazwę, bo jeszcze menele się pomylą i kupią.

wp-pl-6

Chciałbym mieć takich sąsiadów… Gdzie jest skarbówka, ja się pytam?!

wp-pl-7

Wylałem jad. Teraz szybko zamknę PC i pobiegnę do CEO prosić o ASAP do deadline się zbliża. Albo nie. Po prostu włączę telewizor…

wp-pl-8

Nie można nazwać tego zdaniem, bo nie ma interpunkcji!

wp-pl-9

A Reptilianie piją Bosmana.

wp-pl-10

Świetlana przyszłość dla dzieci, już w dorosłym życiu. Szkoda mi ich.

wp-pl-12

Oplułem monitor :)

Można się śmiać, można się wkurzać. Z drugiej strony komentarze pod artykułem pokazują, jak przeciętny Janusz reaguje na coś nowego. Myślę, że to kwestia pokoleniowa, bo prędzej młodzi ludzie zaczną pić dobre piwo, niż przekonamy rodziców czy dziadków do „wynalazków”.

Podzielcie się w komentarzach swoimi spostrzeżeniami. Z jakimi komentarzami spotykacie się na co dzień, próbując przekonywać do próbowania nowych stylów? Mogą być kancerogenne ;)

PS. Jak pewnie zauważyliście, wpis powstał na totalnym spontanie ;)

15 Komentarzy

 1. nie ma za co :)

 2. Przecież połowa tego to trolling zwykły ;)

 3. Przecież przedostatnie to początkujący troll :) Co do reszty – zaawansowanego trolla od zwykłego debila bardzo ciężko odróżnić.

 4. W większości przypadków to klasyczne trollowanie a nie ignorancja.

 5. „na drugim miejscu znalazł się Klon niebieski z browaru Kormoran” Redaktor chyba się klonów na jadł przed pisaniem :D

 6. No nieźle, wierzyłem w kreatywność komentatorów, ale to przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Część o szatanie bezcenna, chyba oprawie w ramki.

 7. trolling is a art

 8. Mój kolega pijąc „Pierwszą Pomoc” z Pinty powiedział: „Czuję się jakbym pił szampon”

 9. Co mnie najbardziej zastanawia skąd się biorą te posty i czy ludzie to tak dla szydery, czy tam jest chociaż jeden post na poważnie? :) Bo jeżeli jest to cóż…

 10. Ogólnie komentarze na WP to jeden wielki śmietnik. Choć tutaj mnie dziwi, że nikt PO nie oskarżył o spisek mający zmienić prawdziwe piwo na jakiś dziwny syf :P

 11. Pamietajcie

  26 lut 2015 at 20:18

  Pamiętajcie, że duża część tych ludzi niedawno wprowadziło samoobronę do sejmu !!!

 12. doszukiwanie się sensu, rozumu, logiki i kultury w komentarzach na ogólnodostępnych popularnych portalach typu wp, interia i onet samo w sobie jest śmieszne :)

 13. Moje spostrzeżenie: spójrzcie łapki w górę i w dół przy tej arcykatolickiej osobie, która uraczyła nas przepięknym i wzniosłym jak pierdy słonia komentarzem. Pozdrawiam :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *