Chcecie abym był pijackim blogerem modowym

Kilkanaście dni temu zapytałem Was, co mam zrobić w związku z urodzinami bloga. I już wiem, że po raz kolejny zdecyduję się na inną formułę. Odpowiedzi przerosły moje oczekiwania. Nienormalnym jest wypijanie 4 Orkiszowych z Czosnkiem (nawet pisałem o tym piwie), livestream z testem 6 porterów, kąpiel w Harnasiu czy testowanie piw z EDIego. Chcieliście mnie otruć, zgładzić psychicznie i zrobić ze mnie alkoholika…

Słowo się jednak rzekło, wyniki trzeba przedstawić i dotrzymać obietnicy. Oto one:

wyniki-ankieta-piwolucja

W ankiecie zagłosowało ponad 400 osób, jednak kilka pomysłów musiałem usunąć. No cóż, debile się zdarzają i mam nadzieję, że nie było niektórych delikwentów wśród czytelników. Po prostu przyszli z zewnątrz, tak to sobie tłumaczę.

Co w związku z wynikami?

Nie zamknę bloga piwnego i nie zostanę blogerem modowym, bo na modzie znam się tak, jak przeciętny piwosz na szydełkowaniu czy architekturze krajobrazu. I wiecie co? Nawet mnie to nie kręci, bo gdyby tak było, to byłoby źle. I to nie tak, że nie szanuję osób takich jak MrVintage chociażby :)

Aby być w stosunku do Was w porządku, zrobię coś związanego z modą. Myślę, że uda się przed końcem miesiąca, bo pomysł jest tyleż głupi, co… co głupi. Well. Czyli double combo, ale ja się nie boję eksperymentów. W sensie blogowych – gdyby komuś zaświtały jakieś dziwne myśli. Ponadto wykonam dwie kolejne „czynności” najwyżej zagłosowane. Test piw koncernowych i wypicie ciepłego Tyskiego z puszki w saunie. Dostęp do sauny mam i wierzę, że w momencie spożywania nikt do niej nie wejdzie.

Bo wiecie. Głupio byłoby tak po treningu na siłowni, zostać nakrytym z puchą Tyskiego w saunie. Na to po prostu nie ma wytłumaczenia. Ale zrobię to i nawet nagram, ku Waszej uciesze i mojej rozpaczy.

Wiszę Wam jeszcze test wszystkich Argusów. Czuję więc, że moja wątroba zaczyna się niepokoić.

Do urodzin bloga zostały 4 dni. Mam nadzieję, że złożycie mi życzenia.

5 Komentarzy

 1. lebhoang mokoena

  18 sty 2014 at 19:20

  Słabo, słabooo, niesłowny jesteś, zero wiarygodności. Pora odkliknąć „lubie to” jak tu czytać bloga takiego kłamczuszka

 2. ja tam chciałem zobaczyć gościa pijącego Tyskie mające temp wrzenia w saunie :)
  robiłem cos takiego z wódeczką-niesamowite wrażenia:)
  javiki

 3. Wyniki ankiety typowe dla naszego pięknego kraju, „jak robisz coś fajnego to lepiej się zamknij i natychmiast przestań”. Lepiej dla świata żebyś został przy piwie :)

  • Ej, sam na to zagłosowałem, i (mam przynajmniej taką nadzieję), chyba większość która zagłosowała podobnie zrobiła to dla zgrywy. Popydo już został raz blogerką modową, to czemu Łukasz miałby być gorszy? :D

 4. Lepiej zostań przy piwie :) Mnie najbardziej podoba się dwugodzinny livestream z testem 6 najlepszych porterów bałtyckich, tyle promili :P

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *