5 największych błędów w komunikacji browarów rzemieślniczych [YOUTUBE]

Nowe inicjatywy coraz częściej chcą zadbać o to, aby o ich piwach i samym starcie nowego browaru było głośno. Niestety jest na rynku wciąż sporo browarów, o których albo nikt nie słyszał, albo które mimo chęci nie potrafią przebić się do świadomości konsumentów. Przy zalewie piw jaki obserwujemy od kilkunastu czy kilkudziesięciu miesięcy, umiejętność zaistnienia w świadomości konsumenta może być kwestią kluczową dla powodzenia nowego przedsięwzięcia.

W miniony weekend, goszcząc na działce kolegi, postanowiłem nagrać materiał, który przyda się szczególnie browarom. W pięknych, aczkolwiek deszczowych okolicznościach przyrody przybliżam 5 ważnych aspektów wizerunkowych dla nowych tworów, Jestem jednak przekonany, że każdy z Was wyciągnie z niego lekcję dla siebie.

Być może na przyszłość. Tego Wam życzę :)

 

PS Zostawcie łapkę w górę i suba!

5 Komentarzy

 1. zdecydowanie masz rację!

 2. Iwo_Toruń

  7 cze 2017 at 12:11

  Wolniej. Wyraźniej. Spokojniej. Zacząłem, ale muszę wrócić dokończyć, bo się zmęczyłem. Jak dużo treści, to trochę powywalaj to co zbędne, żeby nie wyszło jak serial u Kopyra. I spoko! powodzenia :).

  • Dzięki! Nie umiem wolniej i wyraźniej, niestety, taka przypadłość, że mówię szybko :)

   • Iwo_Toruń

    8 cze 2017 at 09:27

    Gość zatrzymuje taksówkę: Panie! jak dostać się do filharmonii??? – Proszę Pana… ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć. Pzdr.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *